365 Gün 1 Days DNI 2020 izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (5)
2.9 IMDB Puanı 6 Yorum 7,347 Görüntülenme

365 Gün 1 Days DNI 2020 izle

365 Gün 1 izle ya da 365 Days - 365 DNI izle 2020 netflix filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Michele Morrone'nun canlandırdığı Massimo, büyük bir suç örgütünün mirasçısıdır. Onun çekici ve karizmatik görünümü, onu çevresindeki kadınların ilgi odağı yapmaktadır. Ancak Massimo, sadece kabadayı gibi davranan bir gangster değildir. O, suç dünyasının karanlık işlerine karşı bir tür boyun eğmeye dikkat etmektedir. Her zaman istediğini elde etmeye ve hayır kelimesinin anlamını bilmemeye kararlıdır.

Hikaye, Sicilya'da yaşayan ve istikrarlı bir otel satış ve alım müdürü olan Laura (Anna-Maria Sieklucka) ile başlar. Laura, 29. doğum gününü kutlar, ancak henüz tatmin edici bir aşk ilişkisi yaşamamıştır. Bir gün, Massimo'nun jestleriyle tanışır ve bu karizmatik adam ona aşık olmasını sağlar. Ancak işler hızla değişir ve Massimo, Laura'yı esir alarak villasında tutar.

Massimo, Laura'ya hayatını değiştirecek bir teklif yapar. Bu teklif, onların ilişkisini ve hayatlarını kökten değiştirecektir. Laura, bu teklifle karşı karşıya geldiğinde ne yapacağını düşünmek zorunda kalır.

Oyuncu kadrosunda Anna Maria Sieklucka, Bronislaw Wroclawski, Michele Morrone ve Otar Saralidze gibi yetenekli isimler bulunmaktadır. Senaryo ise Barbara Bialowas, Tomasz Klimala, Blanka Lipinska ve Tomasz Mandes tarafından yazılmıştır.

"365 Gün," aşk, tutku, tehlike ve sırlarla dolu bir hikaye sunan etkileyici bir romantik drama filmidir. Massimo'nun suç dünyasındaki liderlik rolü ve Laura'nın onunla olan ilişkisi, izleyicilere karmaşık bir hikaye sunar. Aynı zamanda film, tutkulu sahneleri ve çarpıcı görselleriyle de dikkat çeker. Massimo'nun Laura'yı esir alması ve onunla olan ilişkisi, izleyicileri şaşırtıcı ve sürükleyici bir yolculuğa çıkarır. Bu film, aşkın sınırlarını sorgularken, tutku ve tehlike arasındaki ince çizgiyi keşfetmeye davet ediyor.

7 Şubat 2020 tarihinde vizyona ve yayına girmekte olan bu film Dram filmi olarak tema göstermektedir. Yönetmen koldtuğunu ise Barbara Bialowas, Tomasz Mandes üstlenmiştir . Başrol oyuncuları ise Barbara Bialowas, Tomasz Klimala olarak devam etmektedir .

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  365 Days

  Yayın Tarihi:

  07 Şubat 2020

  Senaryo:

  Barbara Bialowas, Tomasz Klimala, Blanka Lipinska, Blanka Lipinska, Tomasz Mandes

  Yorumlar (6)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');