Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas izle
7.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.1 /10 (8)
7.2 IMDB Puanı 3 Yorum 11,445 Görüntülenme

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas izle

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film konusu: Aslan, uçak mühendisi olmanın hayalini kuran küçük bir çocuktur. Aslan'ın babası Hasan Usta, kahraman bir pilot olan babasından kalan eşyaları Aslan'a vermeye karar verir. Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas izle Büyük bir heyecanla eşyaları karıştırmaya başlayan Aslan, eşyaların arasında büyük büyük babasının Hürkuş adını verdiği eski uçağının canlanabildiğine dair izlere rastlar. Bunun üzerine harekete geçen Aslan, arkadaşlarını da yanına alarak kayıp kolun ve Hürkuş'un peşine düşer. Ancak kayıp kolu arayan sadece Aslan ve arkadaşları değildir. Aslan, kimse ulaşmadan Hürkuş'u bulmayı başarabilecek midir?

Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas animasyon filmini izledikten sonra ekşi ve imdb üzerinden değerlendiriniz. Netflix, film makinesi, dailymotion gibi aramalarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Aslan Hürkus Kayip Elmas

  Yayın Tarihi:

  24 Sep 2021

  Senaryo:

  Özgür Balamir

  Yorumlar (3)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');