Bacurau izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 3,245 Görüntülenme

Bacurau izle

Bacurau izle Bacurau Altyazılı izle 1080p Türkçe Dublaj 720p Full HD Tek Parça | Anaerkil bir köy, bir cenaze ve köyün ''Bacurau izle'' haritalardan silinmesine yol açan bir komplo... Yakın bir gelecekte, Brezilya kırsalında geçen Bacurau izle gizemli ve gerilimli Bacurau, türler arasında geziniyor.Yabancıların tehdidi altındaki (Bacurau izle) küçük bir topluluğun hikayesi.

Bacurau izle

Bacurau, Brezilya’da bulunan küçük bir kasabadır. Genç bir kadın olan Teresa, Bacurau’da bulunan büyükannesinin cenaze törenine katılmak için kasabaya gider. Teresa’nın büyükannesi olan, kasabanın lideri Carmelita, 94 hayatını kaybedince kasabada yas havası hakim olur olur. Teresa, cenaze için geldiği Bacurau'nun birçok sorununun olduğunu gözlemler.

Bacurau Türkçe Dublaj izle

Bacurau izle Kasaba, temel olanaklardan yoksun, telefonunun çekmediği, temiz suyun bulunmadığı ve daha nice sorunların baş gösterdiği bir yer haline gelmiştir. Carmelita'nın ölümünün ardından geçen birkaç gün sonra kasaba sakinleri, bölgenin haritadan silindiğini ve art arda ölümlerin meydana geldiğini fark eder.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bacurau

  Yayın Tarihi:

  06 Mart 2020

  Senaryo:

  Kleber Mendonça Filho, Juliano Dornelles

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');