Black Adam 2022 Netflix izle
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (2)
6.4 IMDB Puanı 24 Yorum 5,894 Görüntülenme

Black Adam 2022 Netflix izle

Black Adam izle 2022 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Black Adam, DC Comics'in Shazam! serisindeki kötü karakter olan Black Adam'in, Dwayne Johnson tarafından canlandırılmasıyla, beyaz perdede canlandırılmasıyla beklenen bir akıl oyunudur. Film, Teth-Adam olarak bilinen ve kötülüklerin önderi olarak tanınan Black Adam'in hikâyesini anlatmaktadır.

Teth-Adam, Mısır'da kalıcı olarak güçlü olan bir lider olarak, ölümsüz kötülükleri köküne kazıyor ve insanlığa zarar veriyor. Ancak, insanlar kötülüklerden kurtulmak için çabalıyor ve bunun için bir çözüm arıyor. Bu çözüm, deneyimli bir önderin ve dört arkadaşının, kötülükleri yok etmek için bir dizi görev üstlenmesiyle ortaya çıkacaktır.

Bu önder, Teth-Adam olarak bilinen Black Adam'dir. Black Adam, Mısır'daki kötülükleri yok etmeyi kabul eder ve dört arkadaşının yardımıyla, kötülüklerin köklerini ortadan kaldırır. Ancak, Black Adam'in güçleri, kötülüklerin köklerini kurutmaya yetmez ve kötülükler, daha büyük bir güce ihtiyaç duyacaktır.

Black Adam filminin konusu, bu önderin gücünü arttırmak için yaptığı araştırmaları ve kötülükleri yok etmeyi başarmasını anlatmaktadır. Film, kötülükleri yok etmeyi başarması için Black Adam'in çıkardığı sıkıntıları da içerecek şekilde kurgulanmıştır. Film ayrıca, Black Adam'in yükselişinin karşısında dikilen ve kötülükleri yok etmeyi görev edinmiş diğer kahramanların mücadelelerini de anlatacaktır. Film, Black Adam'in kötülükleri yok etmeyi başarabilecek kadar büyük bir güce ulaşma yolculuğunu değerlendirerek, gerçek bir kahramanın olmasının zorluklarını da anlatacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Adam

  Yayın Tarihi:

  21 Ekim 2022

  Senaryo:

  Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani

  Resimler

  "Black Adam 2022 Netflix izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (24)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');