Börü (2018) izle
8.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.7 /10 (14)
8.4 IMDB Puanı 235 Yorum 19,170 Görüntülenme

Börü (2018) izle

Börü izleme sinema filmi 720p 1080p Netflix full hd tek parça seyret
28 Aralık 2018 Tarihli 2 saat 11 dk süren bu Aksiyon, Savaş filmi 15 Temmuz darbe gününü ele almaktadır. FETÖ'cu hainler tarafından gerçekleştirilen askeri kalkınma sonrası bir çok masum insanın şehit olduğunu ele alan bu film Atatürkçü ideoloji belirleyerek yayına girdi. Yönetmenleri Can Emre ve Cem Özüduru idir.

Börü, PÖH yani Polis Özel Harekatın en seçtin en savaşkan Timidir. PÖH'ün göz bebeği olmuş bu tim 34-50 Telsiz koduna sahip olan ekibin askerlerinin bir araya gelmesi ile oluşmuştur. Filmin başlarında PKK Terör örgütünden söz edilse de Filmin sonlarında doğru FETÖ-PKK ilişkisi ve FETÖ'nun hain kalkınma girişiminden açıkca söz edilmektedir. Filmin sonunda olan bu darbe kalkınmasında oyunda ki karakterlerin çoğu filmde şehit olmuştur. Üstün bir çaba vererek FETÖ'yu devletten kurtarmaya çalışan Börü Ekibine sızmış bir de Tolga adlı karakter vardır. Kimse Tolganın FETÖ'cu olduğunu bilmiyordu, Tolga adlı karakter FETÖ'nun Öksüz adını verdiği çocuk olduğu ortaya çıkınca işler değişti. Kemal isimli Karakterimiz Tolga dan intikam almaya gider ve Tolgayı öldürür. O sırada Börü ekibi FETÖ'cuları bir bir tek tek imha etmektedirler. Film de şehit Ömer Halis Demir de bahsedilmiştir. Ayrıca bir çok Atatürkçülük konusuda ele alınmıştır. 15 Temmuz Darbesini ele alan bu Filmi izleyen gençlerin çoğunluğu Türk Askeri olmak istediklerinden eminiz. Oyuncular ise; Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu, Can Nergis idir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wolf

  Yayın Tarihi:

  28 Şubat 2018

  Senaryo:

  Alper Caglar

  Resimler

  "Börü (2018) izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (235)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');