Cennete Yakın 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 491 Görüntülenme

Cennete Yakın 2023 izle

Cennete Yakın izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Adam'ın adı Alan Cox'tur ve eski, çok ünlü fizik şirketinde kariyer yapıyordur. Ancak, çok kısa bir süre önce bir biyoteknoloji şirketine geçti. Şirketin adı Cennete Yakın'dır ve çok ileri teknoloji üretiyor.

Alan, şirketin üst yöneticileri arasında olan Noel ile çalışmaya başlar. Noel, Alan'a şirketin özel kod adlı projesine katılıp çalışmasını teklif eder. Alan, projeye katılmaya razı olur ve Noel onu çok ileri teknolojilere ve çok farklı varlıklara maruz bırakır.

Normal yaşamın dışında, Alan proje çalışmalarında bulunurken, çok farklı olaylarla karşılaşmaya başlar. Noel, Alan'a karşı kötü niyeti olan şirket için çalışan başka bazı kişiler de vardır. Alan, Noel'in farklı bir seçeneğe başvurmak istediğini anlar; Noel, Alan'ın eşinin ömründen 40 yıl vermesi karşılığında, evrensel zaman alanıyla oynamasını sağlayan bir teknoloji geliştireceğini öneriyor. Alan kabul etmez, ancak Noel'in tehdit içeren teklifleri, arkasında çok büyük güçlerin bulunduğunu ve başka bir şanslarının olmadığını gösteriyor. Alan, Noel’in önerisi üzerine, eşinin ömründen 40 yılı alacak Cennete Yakın projesini kabul eder.

Alan projede çalışmaya başladığında, Noel’in aslında şirketi kullanarak kötülük olmak istediğini anlar. Noel, Alana bir dizi zorlu görev verir, ancak Noel’in kötü niyeti Alan'ın özel hayatına etki eder. Noel’in onu tedirgin eden ilgisi, Alan'ın eşine de etki eder. Alan Noel’in asıl amaçlarıyla ilgili doğru olduğunu anladığında, her şeyi durdurmak ve Noel’in niyetlerini derhâl bozmak için büyük bir mücadeleye girmeye karar verir.

Alan, Noel’i durdurmak için Cennete Yakın’ın sırlarını çözmeye çalışır. Noel'in antik bozulmuş bilgileri dahilinde kullandığı çok ince teknolojiyi keşfeden Alan, büyük bir maceraya atılır. İlahi Evrensel Alan ile bağ kurmayı başarabilecek bir biyoteknoloji ürünü geliştirmeyi amaçlar. Alan Noel'in insanları işkence etmek istediğini anlayıp onu engellemek için çalışır ve Noel'in planlarıyla mücadele etmek için her fırsatı kullanır. Noel, Alan ile olan mücadelesini kazanmakla kalmayıp, tanrısal iktidarını elde etmek için mücadele eder.

Alan Noel’i önleyebilmek için büyük bir maceraya çıkar. Noel’in tehlikeli kötü niyetlerini anlayarak onu etkisiz hale getirmek için şirketin sırlarını çözmeye çalışırken, kendi kişisel çıkarlarını ön plana atarlar. Noel’in tehlikeli planını zayıflatmak için her türlü tehlikeye karşı koyabilecek güçleri yükseltmek için çok sıkı çalışır.

Sonunda Noel'in planları bozulur ve Alan sevgili eşiyle tekrar bir araya gelir. Alan'ın, Noel'in kötü niyetli projesi sayesinde elde ettiği teknolojiyle, eşi için can ile meşaleler yakar ve Noel’in planlarının bozulmasıyla sevdiklerini kurtarmayı başarır. Alan, Noel'e gücünün nereden geldiğini ortaya koymuştur ve Noel'e kötü şeyler yapmaktan vazgeçmesi gerektiğini göstermiştir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Paradise

  Yayın Tarihi:

  27 Temmuz 2023

  Senaryo:

  Simon Amberger, Peter Kocyla, Boris Kunz

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');