Crood’lar 2 Yeni Bir Çağ izle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (5)
7.0 IMDB Puanı 11 Yorum 12,229 Görüntülenme

Crood’lar 2 Yeni Bir Çağ izle

Crood'lar 2 Yeni Bir Çağ izle ya da The Croods: A New Age izle 2020 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film konusu: Çok eski çağlarda yaşayan bir aileyi ve yaşanan maceraları konu alıyor. Eski çağlarda dinazorlar ve günümüze kadar yaşamlarını sürdüremeyerek nesli tükenmiş olan birçok canlıyla birlikte yaşayan Betterman Ailesi, kendi çağlarının bir miktar önündedir. Crood'lar 2 Türkçe Dublaj izle Betterman Ailesi, yaptıkları birçok icat, su kenarındaki arazileri ve taze taze topladıkları mahsülleri ile evrim basamaklarında bir adım daha atmışlardır. Crood ailesi ile onları dünyanın ilk misafirleri olarak kabul eden Betterman Ailesi’nin arasında tatlı bir çekişme ve gerginlik başlamıştır. Aralarındaki bu tatlı rekabet kızışıp, artık Betterman Ailesi’nin üstün gelmesi ile sonuca varacakken, bir anda ortaya çıkan bir tehdit, bu iki köklü ailenin birbirlerine sarılmasını gerektirir. Crood'lar Yeni Bir Çağ 1080p Full HD izle Karşı karşıya kaldıkları tehdide karşı bir şansları olabilmesi ve hayatta kalarak medeniyetlerini yukarı taşıyabilmeleri için artık Crood ve Betterman ailelerinin birlikte çalışması ve yeni bir hayat kurmaları gerekmektedir.

Animasyon ve macera türündeki film imdb'den 7.0 puan almıştır. Filmi izledikten sonra ekşi üzerinden değerlendirebilirsiniz. Filmi: jet film, film makinesi, hd film cehennemi, fullhdfilmizlesene, filmmodu gibi aratmalarınızı direk burada erişim kurabilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Croods: A New Age

  Yayın Tarihi:

  25 Kasım 2020

  Senaryo:

  Kevin Hageman, Dan Hageman, Paul Fisher

  Resimler

  "Crood’lar 2 Yeni Bir Çağ izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (11)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');