Dilberay Küçük Dev Kadın 2022 izle
Sizin Oyunuz: 0
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 6 Yorum 2,674 Görüntülenme

Dilberay Küçük Dev Kadın 2022 izle

Dilberay izle ya da Dilberay Küçük Dev Kadın izle 2022 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Dilber Ay: Unutulmaz Bir Hayatın Şarkısı

Çocukluk Yılları: 1 Ocak 1956 tarihinde Kahramanmaraş'ta dünyaya gelen Dilber Ay, hayatına sekiz kardeşin arasında fakir bir ailenin kızı olarak başlar. Çocuk yaşlarından itibaren zorlu bir mücadeleyle tanışan Dilber Ay, ailesiyle birlikte çadırda yaşamak zorunda kalır. Fakirlik, genç Dilber'i hayata tutunmaya çalışan bir ruh haline sokar.

Erken Evlilik ve Zorluklar: Sadece 13 yaşındayken, yaşça büyük bir adama ailesi tarafından para karşılığı satılan Dilber Ay, evliliğiyle hayatının zorlu bir dönemine adım atar. Evlilik hayatında çocuk sahibi olmasına rağmen, sevdiği şarkıları söyleme tutkusu, baskılar ve zorluklarla karşılaşır. Şarkı söylemek ona dayak ve işkence getirir. Ancak Dilber Ay, mücadelesinden asla vazgeçmez, çünkü hayatındaki en büyük tutkusu şarkı söylemektir.

Zorluklara Rağmen Mücadele: Baskılara, dayaklara ve işkencelere rağmen, Dilber Ay, içindeki ateşi söndürmez. Şarkı söylemeye olan inancı, yaşadığı tüm zorluklara karşı ayakta kalmasını sağlar. Bu süreçte yaşadığı evlilik ve acı dolu anılar, onu adeta bir mücadele kahramanına dönüştürür.

Başarı ve Tanınma: Dilber Ay'ın hayatındaki dönüm noktası, bir gün sahneye çıkma fırsatını yakalamasıyla gelir. Bu an, onun için yeni bir başlangıçtır. Sahneye adım attığında, sesiyle büyük beğeni toplar ve kısa sürede Türkiye genelinde tanınan bir sanatçı haline gelir. Dilber Ay, zorluklara ve engellere rağmen mücadeleci ruhu ve yeteneği sayesinde zirveye ulaşır.

Dilber Ay'ın Mirası: Dilber Ay, yaşadığı acılar ve mücadelelerle dolu hayatını şarkılarıyla taçlandırır. Onun yaşamış olduğu zorluklar, başarıya ulaşmada nasıl bir etken olduğunu gösterir. Sanatçının ölümünün ikinci yılında hayatı beyaz perdeye taşınarak, izleyicilere unutulmaz bir hikaye sunar. Nursel Köse, Büsra Pekin, Tuncer Salman gibi usta oyuncuların performanslarıyla desteklenen bu film, Dilber Ay'ın mirasını ve mücadelesini anlatarak onun iz bırakan hikayesini yaşatmayı amaçlar.

Dilberay Küçük Dev Kadın 2022 izle play--icon
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dilberay Küçük Dev Kadin

  Yayın Tarihi:

  22 Ekim 2021

  Senaryo:

  Nalan Merter Savas, Kamuran Süner

  Yorumlar (6)

  Benzer Filmler

  Blueback: Okyanustaki Dost 2023 izle 2022

  Blueback: Okyanustaki Dost 2023 izle Netflix filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donm...

  Yönetmen: Robert Connolly

  Oyuncular: Mia Wasikowska, Albert Mwangi, Ariel Donoghue

  5.8 IMDB Puanı 429 İzlenme
  Rye Lane 2023 izle 2023

  Rye Lane izle 2023 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı...

  Yönetmen: Raine Allen-Miller

  Oyuncular: David Jonsson, Vivian Oparah, Poppy Allen-Quarmby

  7.7 IMDB Puanı 558 İzlenme
  Sıfır Bir Sinema Filmi izle 2020

  Sıfır Bir Sinema Filmi izle 2020 BluTV jet sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede...

  7.0 IMDB Puanı 69,617 İzlenme 179 Yorum
  Camp X-Ray izle 2014

  Camp X-Ray izle, Camp X-Ray full türkçe dublaj izle, Camp X-Ray altyazılı 720p izle, Hayatında yeni bir heyecan arayan genç kadın, ülkenin ordusuna ka...

  Yönetmen: Peter Sattler

  Oyuncular: Nawal Bengholam, Payman Maadi, Lane Garrison, Joseph Julian Soria

  6.9 IMDB Puanı 2,504 İzlenme