Efsane – Legend 2015 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 3,119 Görüntülenme

Efsane – Legend 2015 izle

Efsane - Legend izle 2015 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Ronald ve Reginald Kray, Londra'nın karanlık sokaklarında efsaneleşmiş bir çete lideri ikilisi olarak ün kazanmıştı. 1960'lı yılların başlarında, İngiltere'nin suç dünyasında kendilerine özgü bir yer edindiler. Bu ikiz kardeşler, sıradan gangsterlerden çok daha fazlasıydı. Her geçen gün daha fazla güç ve para istiyorlar ve bu istekleri onları suç dünyasının en ünlü isimlerinden biri haline getiriyordu.

Efsane (Legend) adını taşıyan film, bu ikiz kardeşlerin yükselişini ve sonunu anlatıyor. Ronald ve Reginald, şehirlerini esir alan bir çete lideri olarak biliniyordu, ve bu ünleriyle birlikte geldiği gibi sorunlar da beraberlerinde geliyordu. Ancak bu kez, çete liderlerinin en zayıf anları, bir kadın yüzünden gelir. Bir kadının hayatlarına girişi, krallığın çöküşünün başlangıcını işaret eder.

Film, 1950'li ve 1960'lı yılların İngiltere'sinde geçiyor ve o dönemin yeraltı suç dünyasını, gangsterlerin yükselişini ve düşüşünü gözler önüne seriyor. Karanlık sokaklar, tehlikeli ilişkiler ve suçun cazibesi, izleyicileri büyüleyen bir atmosfer oluşturuyor. Ronald ve Reginald'ın hikayesi, suç dünyasının karmaşıklığını ve tehlikesini anlatarak, gerçek hayattan uyarlanmış bir dramayı sunuyor.

Başrollerde, Tom Hardy, Ronald ve Reginald Kray'i canlandırıyor. Tom Hardy, her iki karakteri de ayrı ayrı ve inanılmaz bir yetenekle canlandırarak, izleyicilere unutulmaz bir performans sunuyor. Onun performansı, filmi sürükleyici kılan önemli bir etken.

Efsane (Legend), suç dünyasının derinliklerine iniyor ve bu dünyanın iç yüzünü gösteriyor. Kardeşler arasındaki bağın karmaşıklığı, suçun getirdiği riskler ve aşkın gücü gibi temaları işliyor. Film, gerçek bir hikayeden ilham alarak, izleyicilere suç dünyasının içindeki bu çarpıcı karakterleri tanıtmak için harika bir fırsat sunuyor.

1950'li ve 1960'lı yılların İngiltere'sinin atmosferini başarıyla yakalayan Efsane (Legend), gangsterlerin yükselişi ve düşüşünü anlatarak, suç tarihine dair ilgi duyan izleyiciler için mükemmel bir seçenek olabilir. Ronald ve Reginald Kray'in hayat hikayesi, suç dünyasının en çarpıcı ve ilginç öykülerinden biridir ve bu film, onların hikayesini anlatma konusunda başarılı bir iş çıkarıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Legend

  Yayın Tarihi:

  20 Kasım 2015

  Senaryo:

  Brian Helgeland, John Pearson

  Ödüller:

  6 ödül & 10 Adaylık.

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');