Eternals izle 2021 Marvel
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 5 Yorum 12,605 Görüntülenme

Eternals izle 2021 Marvel

Eternals izle ya da The Eternals izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Marvel yapımı Eternals 5 Kasım 2021 tarihinde sinemalarda olacak. Marvel evreninin yeni bir başlangıcı olan Eternals filmi oldukça beklenmektedir...

Film Konusu: Eternalslar, güneş sistemimizde milyonlarca yıldır var olan kozmik varlıkların güçlü bir ırkıdır. Çoğu dışarıdan mükemmel bir şekilde insan gibi görünse de, gelişmiş genetikleri onlara inanılmaz bir güç, uzun ömürler ve ölümlü insanların çok üstünde tutan güçlere sahiptirler.

Eternals izle Ebediler, süper güç, uçuş, telepati, güç alanı oluşturma ve dönüşüm dahil olmak üzere birçok insanüstü yetenek geliştirme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, çoğu belirli yetenekleri geliştirmeye odaklanma eğilimindedir. Örneğin, Ikaris inanılmaz derecede uyum sağlamış duyulara sahipken, Makkari‘nin özel yeteneği büyük hızlarda koşmaktır.

Marvel Evreni’nin 4. aşaması yapımlarından biri olarak Eternals halkı, insanları Deviant’lara karşı savunmak için ölümsüz ve çok güçlü bir grubu Dünya’ya gönderir. Aslında bu iki ırk yani Deviant ve Eternal’lar kozmik varlıklar olan Celestial’lerin genetik deneyleri insanların üzerinde uygulaması ile oluşmuş varlıklardır. Dünya büyük bir çöküş yaşarken insanlığa yardımcı olmak, medeniyet inşa etmek ve düşmanlarla savaşmak için geliyorlar. Her Marvel filminde olduğu gibi aksiyon ve savaş sahnelerini bol bol göreceğiz.

Film oyuncu kadrosu: Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Gemma Chan gibi önemli isimler yer almaktadır. Eternals filmi Türkiye Sinemalarında ne zaman yayınlanacak, vizyon tarihi, imdb, ekşi, fragman, trailer, box offfice, beyazperde, yorum gibi aramaları buradan bulabilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Eternals

  Yayın Tarihi:

  05 Kasım 2021

  Senaryo:

  Kaz Firpo, Ryan Firpo, Jack Kirby, Chloé Zhao

  Yorumlar (5)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');