Galaksinin Koruyucuları 3 2023 Disney Plus izle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (4)
8.0 IMDB Puanı 13 Yorum 8,972 Görüntülenme

Galaksinin Koruyucuları 3 2023 Disney Plus izle

Galaksinin Koruyucuları 3 - Guardians of the Galaxy Vol. 3 izle 2023 disney plus sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

James Gunn tarafından yönetilen ve serinin üçüncü ve son filmi olan "Koruyucular" (Guardians), uyumsuz bir grup kahramanın geçmişten gelen bir tehdit karşısında bir araya gelerek verdiği mücadeleyi anlatıyor. Bu ekip, galaksiyi tehlikelerden korumak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır.

Hikaye, uyumsuzlar takımının Knowhere adlı yerde kendilerine yeni bir hayat kurmaya çalıştığı bir dönemde başlıyor. Ancak Rocket karakterinin çalkantılı geçmişiyle ilgili karanlık sırların ortaya çıkması, ekibin hayatını alt üst eder. Özellikle Gamora'yı kaybetmenin acısıyla sarsılan Peter Quill (Star-Lord), Rocket'ın hayatını kurtarmak için bir araya gelmeye karar verir.

Ancak bu görev hiç de kolay olmayacaktır. Karşılarındaki tehdit büyük ve tehlikeli, ve başarısızlık durumunda Koruyucular'ın geleceği tehlikededir. Takım üyeleri arasındaki bağları ve dayanışmayı güçlendirmek, bu görevin başarısı için kritik bir öneme sahiptir.

"Koruyucular" film serisi, izleyicilere aksiyon, macera, komedi ve duygusallıkla dolu bir deneyim sunuyor. Uyumsuz kahramanlar, galaksiyi koruma görevini üstlenirken kendi içsel çatışmalarıyla da yüzleşmek zorundadır. James Gunn'ın yönetmenliğiyle, bu film serisi Marvel Sinematik Evreni'nde önemli bir yere sahiptir.

"Koruyucular" serisi, izleyicilere büyülü bir galaksiye yolculuk yapma fırsatı verirken, karakterlerin gelişimi ve ilişkileri üzerine de odaklanır. Hem eğlenceli hem de dokunaklı anlarla dolu olan bu film serisi, Marvel hayranları için unutulmaz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Guardians of the Galaxy Vol. 3

  Yayın Tarihi:

  05 Mayıs 2023

  Senaryo:

  James Gunn, Jim Starlin, Stan Lee

  Resimler

  "Galaksinin Koruyucuları 3 2023 Disney Plus izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (13)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');