Kesişme: İyi ki Varsın Eren (yerli) izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (21)
9.2 IMDB Puanı 38 Yorum 81,862 Görüntülenme

Kesişme: İyi ki Varsın Eren (yerli) izle

Kesişme: İyi ki Varsın Eren izle 2022 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren - Bir Kahramanın Hikayesi

Trabzon Maçka'da Bir Destan: "Kesişme: İyi ki Varsın Eren", Trabzon Maçka'da yaşanan terörist çatışmasında hayatını kaybeden kahraman Mehmetçik Eren Bülbül'ün ve onu korumaya çalışırken şehit düşen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in destansı hikayesini anlatıyor. 2022'de vizyona giren film, Türk güvenlik güçlerinin fedakarlığını ve kahramanlığını vurgulayan bir yapıma sahip.

Mert Dikmen ve Ekibinin İmzası: Senaryosunu Mert Dikmen, Alper Uyar ve Özer Feyzioğlu'nun yazdığı film, duygusal bir anlatımla izleyiciye gerçek bir yaşam öyküsünü sunuyor. Yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu'nun oturduğu "Kesişme", bu dokunaklı hikayeyi sinemaseverlere aktarıyor.

Gerçek Bir Hikayeden Esinlenme: Filmin temeli, 2017'de Trabzon'un Maçka ilçesindeki çatışmada yaşanan gerçek bir olaya dayanıyor. Eren Bülbül ve Ferhat Gedik'in yaşamları, ülkenin güvenliği uğruna verilen fedakarlıkları simgeliyor. Bu gerçek yaşam öyküsü, izleyicilere duygu yüklü bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Mili Duyguların İşlendiği Duygusal Bir Film: "Kesişme", sadece bir çatışma hikayesini anlatmanın ötesine geçerek, milli duyguları da işleyen bir yapıma sahip. Dramatik anlatım ve dokunaklı olaylar zinciri, izleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Kahramanlığın ve Fedakarlığın İzinde: Film, kahramanlık ve fedakarlık temalarını işleyerek, güvenlik güçlerinin zorlu görevlerindeki özverisine vurgu yapıyor. Türk milletinin güçlü ve birlik içinde durma kararlılığını vurgulayan "Kesişme", seyircilere duygusal ve düşündürücü bir deneyim sunuyor.

Kesişme'nin Zaman Kurgusu: Zaman kurgusu, olayların gerçekliği ve dokunaklılığına vurgu yaparak, seyirciyi olayların içine çekiyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan film, bu sayede izleyicilere olayların içinde bir yolculuk vaat ediyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kesisme: Iyi Ki Varsin Eren Bulbul

  Yayın Tarihi:

  29 Ekim 2021

  Senaryo:

  Mert Dikmen, Ozer Feyzioglu, Alper Uyar

  Resimler

  "Kesişme: İyi ki Varsın Eren (yerli) izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (38)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');