Manodrome izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 140 Görüntülenme

Manodrome izle

(2023)

Yönetmen:

John Trengove

Oyuncular:

Jesse Eisenberg, Adrien Brody, Odessa Young
Manodrome izle 2023 Netflix sinema filmini sansürsüz Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Belirsizliklerin Gölgesinde

Ralphie, hamile kız arkadaşıyla birlikte mücadele vermektedir. Uber şoförlüğü yaparak geçimini sağlamaya çalışsa da, maddi sorunlarla boğuşmaktadır. Bu işten mutlu değildir ve geleceği hakkında endişeleri vardır. Ancak bu, yaşadığı tek sorun değildir.

Geçmişin Gölgesi

Çocukluk travmaları, Ralphie'nin iç dünyasında derin yaralar açmıştır. Psikolojik olarak zayıf bir durumda olan Ralphie, özgürlükçü bir erkeklik kültürüne dahil olduğunda daha da zorlanır. Geçmişin hayaletleriyle yüzleşmek ve onları aşmak giderek daha da zorlaşır.

Gerilimlerin Derinleşmesi

Ralphie, içsel çatışmalarla boğuşurken, gerçeklikten giderek uzaklaşmaya başlar. Hayatındaki belirsizlikler ve içsel mücadeleler, onu rahatsız edici bir yola sürükler. Kendi iç dünyasında kaybolurken, çevresindeki insanlar da onun değişen haline tanık olurlar.

Karanlıkta Kaybolmak

Ralphie'nin gerilim dolu yolculuğu, karanlık ve belirsizlik dolu bir labirente dönüşür. Geçmişiyle yüzleşirken ve içsel savaşını verirken, zamanla gerçeklikten kopmaya başlar. Kendi iç dünyasında kaybolur ve gerçeklikle bağları giderek zayıflar.

Sonuçların Yansımaları

Ralphie'nin yaşadığı içsel çatışmaların ve gerilimlerin sonuçları kaçınılmazdır. Belirsizliklerle dolu bir dünyada, kendini kaybetmenin ve gerçeklikten uzaklaşmanın bedeli ağır olacaktır. Ralphie, bu rahatsız edici sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalırken, hayatındaki değişimlerin etkilerini derinden hisseder.

İçsel Yolculuğun Sonu

Sonunda, Ralphie içsel yolculuğunun sonunda bir karar vermek zorundadır. Geçmişiyle yüzleşmeli ve kendi içindeki karanlıkla barışmalıdır. Ancak bu, kolay bir karar değildir ve sonuçları kalıcı olacaktır. Ralphie'nin içsel yolculuğu, onu kendi gerçekliğiyle yüzleşmeye ve kabullenmeye zorlar.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Manodrome

  Yayın Tarihi:

  17 Kasım 2023

  Senaryo:

  John Trengove

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');