Ölümcül Çarpışma – Hidden Strike 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 1 Yorum 759 Görüntülenme

Ölümcül Çarpışma – Hidden Strike 2023 izle

Ölümcül Çarpışma - Hidden Strike izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Jackie ve John, Irak Savaşı sırasında olanların peşinden koşan ve çaresiz insanların hayatlarını tehlikeye atmaya hazır olan vahşi bir terörist grubuna karşı mücadele edecek. Çok yetenekli askerleri deneyimli donanımlı teröristlerden tehlikeli bir ortamda, ölümcül bir ortamda kurtarmak zorundalar. Teröristler tarafından rehin alınmış birkaç Amerikan yurttaşı, uygar toplumların rahatı için vahşi teröristlere karşı savaşıp kurtarmaları gereken Jackie ve John sıkletli bir görev olacak.

Jackie ve John ortamın kontrolünü ele almak için harekete geçerler ve çok tehlikeli bir mücadeleye girişirler. Karanlık, pis ve tehlikeli sokaklara çabuk ve etkili şekilde hareketlerinden ödün vermeden hareket ederler. Aynı anda, onlar yalnızca teröristleri değil, aynı zamanda faşizan, baskıcı rejimin de acımasız güçleriyle de mücadele etmek zorunda kalırlar.

Büyük çaba sarf edildiğinde ve bazı zorluklar yaşandığında, Jackie ve John rehineleri kurtaracaklarını, rejimi durduracaklarını ve teröristleri boşaltacaklarını biliyorlar. Özellikle Bağdat'ın "Ölüm Otoyolu" boyunca süren cesur yolculuklarının geçmesi gereken çeşitli zorlukların varlığını akılda tutan Jackie ve John de aynı şekilde kendi zorluklarını yenebilmek için çabalayacak ya da yenilerek çaresizlik içinde kalan insanların hayatını kurtarmaya devam edecek. Filmde, hareketleri ve maceracı ruhlarındaki cesaret arasındaki karışımdan sıyrılıp, büyük bir çaba ve hırs sarf etmek zorunda kalan iki liderlik şansının ne kadar önemli olduğu gösterilmektedir.

Aksiyon, heyecan ve macera, Jackie ve John'un rejimi boşaltma ve hayatı kurtarma yolculuğunun sonunda gerçekleştirecekleri muhteşem bir sonuca ulaşacaklarını gösteriyor. Bu çabalarının gereği, çok sayıda sürpriz, yenilme olasılıklarıyla mücadele etmek zorunda kalan aksiyon dolu sahneler içeriyor. Zorlu mücadele, güçlü kurgu ve keskin kamera çekimleriyle dolu bu film, üç boyutlu gerçekliği seven izleyicilerin gözde filmleri arasında yer alıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hidden Strike

  Yayın Tarihi:

  28 Temmuz 2023

  Senaryo:

  Arash Amel

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');