Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
5.8 IMDB Puanı 1 Yorum 4,560 Görüntülenme

Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi izle

Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi izle 2013 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

"Percy Jackson: Canavarlar Denizi" (Özgün adı: "Percy Jackson: Sea of Monsters"), Rick Riordan'ın aynı adlı romanından uyarlanan, 2013 yapımı bir gençlik fantastik filmidir. Bu film, Percy Jackson'un maceralarının ikinci bölümünü anlatır.

Hikaye, Percy Jackson (Logan Lerman) ve arkadaşları Annabeth Chase (Alexandra Daddario) ve Grover Underwood (Brandon T. Jackson) üzerine odaklanır. Percy, önceki filmde olduğu gibi yarı tanrı bir genç olarak, Yunan tanrılarının ve canavarlarının dünyasında yaşamaya devam ediyor.

Camp Half-Blood adlı özel bir kamp, yarı tanrı çocuklarının güvende olabileceği bir yerdir. Ancak kampın büyük bir tehlike altında olduğu anlaşılır. Thalia'nın Ağacı adlı büyük bir koruyucu ağaç, ölümcül bir şekilde zehirlenir. Bu ağaç, kampın sınırlarını ve sakinlerini koruyan güçlü bir büyünün temelidir.

Percy ve arkadaşları, kampı kurtarmak ve Ağaç'ı iyileştirmek için Canavarlar Denizi'nde yer alan Altın Post'u aramak zorunda kalırlar. Altın Post, Thalia'nın Ağacı'nın zehirlenmesini engelleyebilir. Ancak bu görev, Canavarlar Denizi'nde pek çok tehlike ve sürprizle doludur.

Yolda Percy ve ekibi, çeşitli mitolojik yaratıklarla ve tanrılarla karşılaşır. Ayrıca, Percy'nin yarı kardeşi olan Tyson (Douglas Smith) da ekibe katılır. Tyson, dev bir yarı tanrıdır ve Percy ile birlikte maceralara atılır.

Ana kötü karakterlerden biri, Luke Castellan (Jake Abel) adında bir yarı tanrıdır. Luke, tanrıları devirmeye çalışan bir örgütün lideridir ve Percy'nin düşmanları arasındadır. Percy ve ekibi, Luke'u durdurmak ve kampı kurtarmak için büyük bir savaşa hazırlanır.

Film, Percy Jackson'un önceki maceralarını sürdürürken, dostluk, sadakat, cesaret ve özgüven gibi temaları işler. Ayrıca, Yunan mitolojisinin eşsiz dünyasını ve karakterlerini canlı bir şekilde yansıtır. Percy'nin gelişen güçleri ve karakteri, izleyiciye büyüme ve olgunlaşma sürecini izletir.

"Percy Jackson: Canavarlar Denizi," gençler için büyülü bir dünyada geçen heyecan verici bir serüven sunar. Mitolojik yaratıklar, tanrılar ve kahramanlarla dolu bu dünya, izleyicilere eğlence ve macera dolu bir deneyim yaşatır. Percy'nin karşılaştığı zorluklar ve arkadaşlarının yardımıyla nasıl üstesinden geldiğini görmek, izleyicilere ilham kaynağı olabilir. Percy Jackson'un maceraları, mitolojiye ilgi duyan ve fantastik dünyalara meraklı izleyiciler için keyifli bir seçenektir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Percy Jackson: Sea of Monsters

  Yayın Tarihi:

  07 Ağustos 2013

  Senaryo:

  Marc Guggenheim, Rick Riordan

  Ödüller:

  3 ödül & 5 Adaylık.

  Resimler

  "Percy Jackson 2 Canavarlar Denizi izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');