Post Mortem 2020 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 1 Yorum 1,018 Görüntülenme

Post Mortem 2020 izle

Post Mortem izle 2020 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Post Mortem adlı 2020 yapımı film, birbirine bağlı iki hikayeyi konu alıyor. İlk hikaye, bir grup insanın, yıllar sonra ortaya çıkan bir tehlikeyi ortadan kaldırmak için karşı karşıya olduğu ve kendilerini kötü sonuçlarla yüzleşmek zorunda kaldıkları bir macerayı anlatıyor. İkincisi ise, iki uzaylı arasındaki bir aşk hikayesi.

Bu iki hikaye, kahramanımız olan gizemli bir bilimadamının ölümüyle bağlantılıdır. Adam, ölümüne kadar çoğu insanın bilmediği bir kozmik gücün sırrını çözmeye çalışmıştır. İnsanlar, ölümünden sonra bu sırrı bulmaya çalışır ve uzaylıların geliştirdiği tehlikeli bir teknolojiyi kontrol altına almak için çabalar.

Kahramanlar, bu tehlikeli teknolojinin gücünü kontrol etmeyi başaramazsa, kozmik gücün kötü amaçlarla kullanılmasını önlemek için kendilerini tehlikeli maceraların içine atmak zorunda kalmaktadır. Uzaylıların geliştirdiği bu teknoloji, insanların geleceğini ve dünyayı tehdit etmektedir.

Kahramanlar, uzaylılarla aralarında köprüler kurarken aynı zamanda aralarında gelişen aşka bağlı olarak çok önemli kararlar vermek zorundadır. Post Mortem, iki hikayeyi bir araya getirerek, insanların kozmik gücü kontrol etmeyi başarmasının önemini ve hayatlarının ne kadar değerli olduğunu vurguluyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Post Mortem

  Yayın Tarihi:

  20 Sep 2022

  Senaryo:

  Piros Zánkay, Gábor Hellebrandt, Péter Bergendy

  Ödüller:

  27 ödül & 24 Adaylık.

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');