Recep İvedik 7 izle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (54)
7.4 IMDB Puanı 445 Yorum 14,225 Görüntülenme

Recep İvedik 7 izle

Recep ivedik 7 disney plus izle 2022 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Recep İvedik 7, serinin yedinci filmi olarak izleyicilerle buluştu. Bu filmde Recep İvedik karakteri, yine absürd ve komik maceralarla dolu bir serüvene atılıyor. Türk sinemasının sevilen komedi karakteri Recep İvedik'in yeni macerası, izleyicilere eğlence dolu anlar sunuyor.

Film, Recep İvedik'in sıradan şehir hayatından bıktığı ve ekonomik koşulların getirdiği sıkıntılardan kaçmak amacıyla köye gitme kararı almasıyla başlar. En yakın arkadaşı Nurullah ile birlikte, babaannesinden miras kalan köye doğru yola çıkarlar. Recep, köy hayatının sakinliğini ve huzurunu tatmayı umut ederken, beklenmedik olaylarla karşılaşır.

Recep İvedik, köye vardığında köy ve çevre ormanlara zarar verecek olan bir projenin planlandığını öğrenir. Doğanın tahrip edilmesine karşı duyarlılık gösteren Recep, bu projeyi engellemeye karar verir. Köylülerle bir araya gelerek bu projeye karşı çıkmaya başlar. Ancak işler hiç de düşündüğü gibi gitmeyecektir.

Filmin ana teması, Recep İvedik'in köyde yaşadığı bu heyecanlı ve komik macerayı konu alır. Recep, köylülerin desteğiyle, kendi saçma sapan ama etkili yöntemleriyle projeyi engellemeye çalışırken, eğlenceli olaylar silsilesi yaşanır. Recep İvedik karakterinin absürd komedi anlayışı ve tuhaf çözüm önerileri, izleyicilere gülme garantisi sunar.

"Recep İvedik 7," serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Şahan Gökbakar tarafından canlandırılan Recep İvedik karakterinin komik ve sıradışı maceralarına odaklanıyor. Film, sadece Recep İvedik karakterinin komikliklerini değil, aynı zamanda doğaya ve çevreye duyarlılığı da işliyor.

Sonuç olarak, "Recep İvedik 7," Recep İvedik'in yeni ve eğlenceli bir macerasını anlatıyor. Şehir hayatından sıkılan Recep'in köye gitme kararı almasıyla başlayan hikaye, projeyi engelleme çabalarıyla devam eder. Recep İvedik'in komik ve absürd maceraları, izleyicilere keyifli bir komedi deneyimi sunuyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Recep Ivedik 7

  Yayın Tarihi:

  09 Aralık 2022

  Resimler

  "Recep İvedik 7 izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (445)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');