Sıfır Bir Sinema Filmi izle
7.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.4 /10 (24)
7.0 IMDB Puanı 179 Yorum 69,634 Görüntülenme

Sıfır Bir Sinema Filmi izle

Sıfır Bir Sinema Filmi izle 2020 BluTV jet sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

"Sıfır Bir" adlı dizi, Adana'da işledikleri suçlar ve cinayetlerle ünlenmiş olan Savaş, Cihat ve Azad'ın hikayesini konu alan bir aksiyon dolu film olarak karşımıza çıkıyor. Üç arkadaş, Adana'daki geçmişlerini geride bırakarak İzmir'e yerleşmeye karar verirler, ancak belaları peşlerini bırakmaz ve yeni bir başlangıç yapmak hiç de kolay olmaz.

Bu üç arkadaş, silahları bir daha asla ellememe sözü verirler ve oto yıkama işine atılırlar. Ancak geçmişlerindeki suçlar ve düşmanlar, onları hızla yeniden suç dünyasına çeker. Melek adında küçük bir kız çocuğunun yaşadığı kötü olaylar sonrasında yardım istemesi, Savaş'ın ekibini bir kez daha harekete geçirir.

Savaş, Cihat ve Azad, Melek'i kötülüklerden korumak ve adaleti sağlamak için harekete geçerler. Melek'e zarar veren kişileri tek tek bulup adaleti kendi elleriyle sağlarlar, ancak bu onları sonu belirsiz bir savaşın içine sürükler. Artık kaçışları yoktur, ve geçmişlerinin hayaletleriyle yüzleşmek zorundadırlar.

Filmin başrollerinde Savaş Satış, Onur Akbay, Hiro Hami ve Cengizhan Yurdutek gibi deneyimli oyuncular bulunuyor. "Sıfır Bir" izleyicilere aksiyon dolu bir hikaye sunarken, suç, adalet ve dostluk temasını işliyor. Savaş, Cihat ve Azad'ın geçmişteki suçlarla yüzleşmeleri ve Melek'i koruma görevi, filmi izleyenleri kendine çeken önemli unsurlardan biri. Suç dünyasının karanlık yüzüne karşı verilen mücadele, filmi izlerken gerilimi ve heyecanı artırıyor.

"Sıfır Bir," izleyicilere suç ve aksiyon dolu bir hikaye sunarken, karakterlerin içsel çatışmalarını da ele alarak derinlik kazandırıyor. İzmir'in sokaklarında geçen bu macera, suç dünyasının karmaşıklığını ve adalet arayışını işleyerek izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (179)

    window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');