Spider-Man: Lotus 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 605 Görüntülenme

Spider-Man: Lotus 2023 izle

Spider-Man: Lotus izle 2023 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Peter Parker'ın içsel çatışmalarını ve örümcek güçlerini kullanarak insanlara yardım etme sorumluluğunu konu alan bir hikayeyi işaret ediyor gibi görünüyor. "Warden Wayne" adını kullanarak örnek bir kurgusal karakter de eklenmiş.

Peter Parker (Warden Wayne), eski kız arkadaşının onun için hayatını riske attığını ve sonunda öldüğünü öğrenir. Bu durum onu büyük bir suçluluk ve sorgulama sürecine sokar. Geçmişte yaptığı seçimlerin ve örümcek güçlerinin yol açtığı sonuçlar onu tüketir. Aynı zamanda ikinci kişiliği olan Örümcek Adam'ın lanetinin ne zaman sona ereceğini merak eder. Örümcek Adam olarak sahip olduğu güçlerle birçok insanı kurtarmış olmasına rağmen, bunun bedeli de ağır olmuştur.

Bu içsel çatışmanın ortasında, ölmekte olan bir genç çocuğun Örümcek Adam'ı son kez görmek istediğini öğrenir. Çocuğun son anlarında onun yanında olup olmama kararı, Peter için zor bir karar olur. Kendi duygusal yükü ve örümcek güçlerini kullanarak insanlara yardım etme sorumluluğu arasında bir denge kurmaya çalışır.

Bu hikaye, Peter Parker'ın süper kahraman kimliği altında yaşadığı içsel çatışmaları, geçmişteki seçimlerinin sonuçlarını ve insanlara yardım etmenin ağırlığını ele alabilir. Aynı zamanda kişisel büyüme, sorumluluk ve fedakarlık gibi temaları da işleyebilir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Spider-Man: Lotus

  Yayın Tarihi:

  10 Ağustos 2023

  Senaryo:

  Gavin J. Konop, Sean Thomas Reid, Warden Wayne

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');