Tatlı Bela – Beautiful Disaster 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 1 Yorum 610 Görüntülenme

Tatlı Bela – Beautiful Disaster 2023 izle

Tatlı Bela Beautiful Disaster, romantizm ve komedinin iç içe geçtiği heyecan dolu bir hikayeyi anlatıyor. Kötü çocuk Travis, üniversite birinci sınıfta olan Abby'nin dikkatini çekmeye çalışırken, Abby ise Travis'in tüm çekiciliğine rağmen ondan uzak durmaya çalışmaktadır.

Travis, gecelerini yeraltı boks maçlarında dövüşerek geçirirken, gündüzleri ise kampüsün en popüler ve karizmatik adamı olarak bilinmektedir. Ancak Abby, Travis'in bu çekici ve tehlikeli imajına rağmen ona ilgi göstermez. Travis ise Abby'nin dikkatini çekmek için bir iddiaya girer: Bir sonraki dövüş maçını kaybederse bir ay boyunca seks yapmayacaktır, ancak kazanırsa Abby bir ay boyunca Travis'in evinde yaşamak zorunda kalacaktır.

Ancak Travis, Abby'nin karanlık geçmişinden habersizdir. İkili arasındaki bu ilginç iddia, beklenmedik şekilde gelişen olaylarla dolu bir hikayenin başlangıcını oluşturur. Abby'nin sırları ve Travis'in geçmişi arasındaki çatışma, izleyiciyi romantizm, komedi ve dram dolu bir maceraya sürükler.

Tatlı Belanın yönetmenliğini Roger Kumble üstlenirken, senaryo Julia Hart tarafından kaleme alınmıştır. 2023 yılında ABD'de çekilen film, Filmci Baba Türkçe Dublaj Film İzleme platformunda Türkçe dublaj seçeneğiyle izleyicilere sunulmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Beautiful Disaster

  Yayın Tarihi:

  05 Nisan 2023

  Senaryo:

  Roger Kumble, Jamie McGuire

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');