Tenet izle
4.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.2 /10 (33)
8.4 IMDB Puanı 139 Yorum 9,705 Görüntülenme

Tenet izle

Tenet izle ya da Tenet (christopher nolan) izle 2020 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film konusu:Ölümle burun buruna geldikten sonra uyanan ismi bilinmeyen fakat insanların Protagonist olarak adlandırdığı CIA ajanı gizli bir organizasyon için çalışmaya başlayacaktır. Organizasyon hakkında tek bildiği adının TENET olduğudur. Organizasyonun tesisinde bilgi edinirken geri doğru ateş eden mermiler görür ve gelecekte teknolojinin ilerleyeceği ve nesnelerin entropilerinin geri çevrilmesi ile zamanda geriye gidebileceklerini öğrenir.


Tenet Türkçe Dublaj izle Silahların ve mermilerin izini İngiliz istihbarat ajanı Neil ile birlikte izini sürerler ve kendilerini Hindistanlı milyarder silah tüccarının yanında bulurlar. Priya adındaki tüccar zamanı geri alan teknolojinin Rus silah tüccarı Andrei Sator’un elinde olduğunu ve onun gelecekten bir örgütle iletişimde olduğunu söyler. Ayrıca Sator’un eşinin neler olduğundan haberi olduğunu da anlatır. Sator‘a ulaşmak için Protagonist ilk önce karısı Kat’a ulaşacaktır.

Tenet Full HD izle Londra’da yaşayan Kat’a ulaştığında, Kat Sator’un ona sattığı sahte bir tablo yüzünden kendisini elinde tuttuğunu ve ona şantaj yaptığını söyler. Protagonist onun güvenini kazanmak için Oslo Havaalanında bulunan uçaktan tabloyu çalıp getireceğini bildirir. Fakat havaalanında garip iki maskeli insan ile karşı karşıya kalır. Maskeli adamlardan birinin elinde geriye doğru ateş eden tabancalardan vardır.

Kat’ın yanına dönen Protagonist ondan kendisini Sator ile tanıştırmasını ister. Kat, Protagonist’in Sator’un düzenlediği bir akşam yemeğine katılmasını sağlar fakat Rus silah tüccarı CIA ajanına güvenmemektedir. Sator’un güvenini kazanmak için Protagonist ona gerekli olan bir çantayı çalacağı üzerine hayatını koyar. Çantada plütonyum bulunmaktadır.

Sator’un planı aslında tüm dünyada yaşayan insanları öldürmektir. Sator pankreas kanseri yüzünden ölmek üzeredir ve kendi ölecekse yaşayan herkesin ölmesi gerektiğini düşünmektedir. Tenet izle Aslında çantada bulunan plütonyumu değil SATOR levhası adında bir levhayı istemektedir. Bu levha tüm dünyada zaman yönünde bir entropi yaratacaktır.

Film oyuncu kadrosu: Elizabeth Debicki, Robert Pattinson, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh gibi önemli isimler yer almaktadır. Film imdb üzerinden 8.4 puan almıştır. Filmi izledikten sonra ekşi üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Tenet filmi hangi platformda: Netflix, unutulmaz filmler, tafdi, ok ru, youtube, amazon gibi arama yerlerinden bize ulaşabilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tenet

  Yayın Tarihi:

  17 Temmuz 2020

  Senaryo:

  Christopher Nolan

  Yorumlar (139)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');