The Aeronauts izle Balon Pilotları
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.4 IMDB Puanı 7 Yorum 6,576 Görüntülenme

The Aeronauts izle Balon Pilotları

The Aeronauts izle, Balon Pilotları Altyazılı, 1080p, Türkçe Dublaj Altyazılı, 720p, Full HD, Tek Parça | Pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher'in yolları 1982 yılında kesişir.Her ikisininde ortak bir yanı vardır; gökyüzünün sınırları.Bu yüzden ölmeyi bile riske alarak sıcak hava balonu ile çıkabildikleri kadar yukarı çıkmayı hazırlamaktadırlar.Böylece sınırları The Aeronauts öğrenecek ve bilmediklerini keşfedeceklerdir.

Balon Pilotları izle

Balon Pilotları, pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher’ın sıcak hava balonu ile keşif yapmaya çalıştıkları sırada hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher, 1862 yılında daha önce kimsenin Balon Pilotları izle yapmaya cesaret edemediği bir şeyi denemeye karar verir.

The Aeronauts izle

Göklerin sırlarını keşfetmek isteyen ikili, sıcak hava balonu ile daha önce hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkmaya çalışır. Gökyüzünde nefes kesici keşifler yapan Wren ve Glaisher, atmosferin en yüksek noktalarına ulaştıklarında hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Aeronauts

  Yayın Tarihi:

  20 Aralık 2019

  Senaryo:

  Tom Harper, Jack Thorne, Jack Thorne

  Yorumlar (7)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');