The Jester: İntikam Gecesi 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 533 Görüntülenme

The Jester: İntikam Gecesi 2023 izle

The Jester: İntikam Gecesi izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

"Jester: İntikam Gecesi," Cadılar Bayramı gecesinde kasabalarını terörize eden korkunç bir varlığa karşı mücadele eden iki kız kardeşin etrafında dönen bir hikayeyi anlatıyor.

Hikaye, iki kız kardeşin, yıllarca görüşmemiş olmalarına rağmen, babalarının ölümü ve kasabalarının tehdit altında olduğu haberleriyle bir araya gelmeleriyle başlıyor. Küçük kasabalarını kasvetli bir atmosfer sarmıştır ve Cadılar Bayramı gecesi geldiğinde, korku dolu bir bekleyiş içindedirler.

Kız kardeşler, Jester adı verilen bu kötü niyetli varlığın kasabalarını tehdit ettiğini öğrenirler. Jester, Cadılar Bayramı gecesini dehşet dolu bir kâbusa çevirir ve kasabalıları terörize etmeye başlar. Kardeşler, geçmişlerindeki karanlık olayları düzeltmek ve kasabalarını kurtarmak için harekete geçmeye karar verirler.

Ancak Jester'ı alt etmek hiç de kolay bir görev değildir. Kardeşler, varlığın güçlerini, zayıf noktalarını ve neden kasabalarına saldırdığını anlamaya çalışırken, kendi aralarındaki bağları da yeniden güçlendirirler.

Film, aksiyon, gerilim ve korku öğelerini ustalıkla harmanlayarak izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda kız kardeşlerin geçmişlerindeki hataları telafi etme ve birlikte çalışma sürecini anlatarak duygusal bir derinlik kazanıyor.

"Jester: İntikam Gecesi," izleyicilere aile bağlarının, cesaretin ve kararlılığın, karanlık güçlere karşı nasıl galip gelebileceğini gösteren bir hikaye sunuyor. Cadılar Bayramı temasıyla korku ve heyecanı bir araya getiren bu film, izleyicileri kasvetli bir atmosferin içine çekiyor ve onları Jester'a karşı verilen bu mücadelenin bir parçası haline getiriyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Jester

  Yayın Tarihi:

  03 Ekim 2023

  Senaryo:

  Colin Krawchuk, Michael Sheffield

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');