Tin ve Tina 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
904 Görüntülenme

Tin ve Tina 2023 izle

Tin ve Tina 2023 izle korku sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Tin & Tina filminin konusu, iki orta okul çağı çocuğu olan Tin ve Tina'nın ergenlik döneminin çalkantılarıyla sınanan dostluklarını konu alıyor. Kumarak yaşayan bu iki arkadaş, birbirlerini her zaman destekliyor ve karşı karşıya geldikleri zorlukların üstesinden birlikte gelmeye çalışıyorlar.

Tin ve Tina, Tin'e geçen bir evlatlık çocuk olan Bobby'i kabullenmesiyle başlıyor. Zamanla, çevreleri bunu kabulleniyor ve üçlü arkadaş oluyorlar. Her üçü de arkalarında asi arkadaşları var, bu arkadaşlar onlara film boyunca morale yardım ediyorlar.

Film aynı zamanda sosyal hayat, arkadaşlık ve aşk yaşlı çocukların hayatlarına ışık tutan bir film. Tin ve Tina'nın karşı karşıya kaldıkları zorluklar arasında; aşk, arkadaşlık, zorlu adolescence zorlukları, öksürük, zor ebeveynleri, eşitsizlik ile karşılaşmak ve bunları atlatmak gibi zorlu sorunlar yer alıyor.

Tin ve Tina birbirlerine bir evlat olma iddiasında olurlar, birlikte kötü ve iyi zamanları paylaştıklarında ve kendilerine karşı olan düşmanlarına karşı destek olduklarında. En büyük başarıları ise her durumda kendileri gibi çocuklarla ve yetişkinlerle ilişkileri anında kurmaları, anlayış ve dostluk önceliği göstermeleridir. Sıradan bir orta okul yaşamının aksiyon ve sağduyulu olmaya çalışan dostluk arayışını eğlenceli ve eğitici bir şekilde dramatize eden Tin & Tina, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için harika bir seçenek.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tin & Tina

  Yayın Tarihi:

  26 Mayıs 2023

  Senaryo:

  Rubin Stein

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');