Top Gun 2 Maverick izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
8.7 IMDB Puanı 9 Yorum 10,188 Görüntülenme

Top Gun 2 Maverick izle

Top Gun 2 Maverick izle 2022 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Tom Cruise'un başrolünü üstlendiği Top Gun Maverick, 1986 yapımı Top Gun ile ilişkili bir devam filmidir. Kaliforniya, San Diego'da ünlü Top Gun Pilot Eğitim Okulu'nda geçen bir hikayeye odaklanacak.

Film, Maverick'in asıl karakteri, Pete 'Maverick' Mitchell'in Jet Pilotlarının kralı olarak, füze ve avcı uçaklarını nasıl kullandığının ve savaşı nasıl kazanabileceğinin öğretilmesinden oluşan güçlü bir arka planına sahip.

Maverick, okulda bir efsane olarak kabul görmüş biri olarak, şu anda daha yüksek bir konuma erişmeyi hedeflemektedir. Ancak, kariyerindeki hiçbir şeyin onun başarısının önünde durmaya izin vermediği de bir gerçek.

Maverick, kariyerindeki başarısının yanı sıra, özel hayatının da karmaşık ve tuhaf olduğunu fark eder. İşin daha da kötüsü, Maverick'in okulda yapılan görevlerin hiçbir zaman bitmeyecekmiş gibi görünmesi, onu hayal kırıklığına uğratır.

Bu arada Maverick, okulun arkasındaki karanlık sır ile de yüzleşmek zorunda kalır. Bu sır, Maverick'in karşı karşıya kaldığı askeri sistemin gücünün ve kötü niyetli grupların kötü amaçlarının ne kadar güçlü olduğunu ortaya çıkarır.

Bununla birlikte, Maverick'in kendi özel hayatında da fark edilir sorunlar yaşamasının yanı sıra, çevresindeki insanların hayatlarını kurtarmak için de önemli bir görev üstlenmesi gerekecek.

Top Gun Maverick, Maverick'in bu zorlu süreçte kendi geleceğini nasıl kurtaracağını ve kötü niyetli güçleri nasıl engelleyeceğini göstermeyi hedefler. Maverick'in kendi karakterini yetiştirmesinin yanı sıra, okulda ve dışarıda tehlikeleri yenmek için de önemli bir rol oynayacağının garantisi olacak.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Top Gun: Maverick

  Yayın Tarihi:

  27 Mayıs 2022

  Senaryo:

  Jim Cash, Jack Epps Jr., Peter Craig

  Resimler

  "Top Gun 2 Maverick izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (9)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');