Venom 1 Zehirli Öfke 2018 izle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
6.8 IMDB Puanı 1 Yorum 5,718 Görüntülenme

Venom 1 Zehirli Öfke 2018 izle

Venom 1 Zehirli Öfke izle 2018 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Eddie Brock, hırslı bir muhabir olarak hayatını sürdürüyordu. Habercilik kariyeri boyunca birçok önemli hikaye yazmıştı, ancak son zamanlarda sevgilisi Anne Weying'in çalıştığı devasa bir şirketin sahibi olan Carlton Drake'in gizemli işlerine odaklanmıştı. Drake, dünya dışı yaşam formlarını inceleyen bir organizasyonun başındaydı ve Eddie, onun etik olmayan deneylerini ve faaliyetlerini açığa çıkarmaya kararlıydı.

Ancak bu araştırması, Eddie'yi başka bir dünyaya sürükleyecekti. Bir gün, Drake'in laboratuvarına sızarak gizli bilgilere ulaşmaya çalışırken, Venom adı verilen bir organizma ile temas kurdu. Venom, özel yeteneklere sahip bir simbiyotik varlıktı ve Eddie'nin vücuduyla bütünleşerek ona inanılmaz güçler kazandırdı. Ancak bu birliktelik, Eddie için başlangıçta korkutucu ve çözülmesi zor bir durumdu.

Öte yandan, Carlton Drake'in organizasyonu, Venom'ı geri almaya kararlıydı. Drake, Eddie'yi ve Venom'u yakalamak için güçlü adamlarını gönderdi. Eddie, hem Drake'in adamlarıyla başa çıkmak hem de Venom'un etkisi altında nasıl hayatta kalacağını öğrenmek zorundaydı. Bu sırada Venom da Eddie'nin düşmanlarına karşı güçlü bir savunma mekanizması oluştururken, aralarındaki ilişki karmaşık bir hal almıştı.

Eddie ve Venom, birlikte çalışmayı ve güçlerini birleştirmeyi öğrenmek zorundaydılar. İkisi arasındaki diyaloglar ve etkileşimler, filmde hem komik hem de heyecan verici anlar yaratıyordu. Venom'un saldırgan doğası ve Eddie'nin muhalif kişiliği arasındaki çatışma, filmi daha da ilginç hale getiriyordu.

Sonunda, Eddie ve Venom, Carlton Drake'in planlarına karşı koymak için bir araya geldi. Venom'un güçleri, onları tehlikeli düşmanlara karşı avantajlı hale getiriyordu. Ancak Drake'in organizasyonu, Venom'u ele geçirme konusundaki kararlılığından vazgeçmiyordu.

Venom'un içindeki kötü adamla, Eddie'nin dürüst ve adil kişiliği arasındaki dengeyi bulmaları gerekiyordu. Film, bu içsel çatışmayı ve dışsal tehditleri ustaca birleştirerek izleyicilere aksiyon dolu ve eğlenceli bir deneyim sunuyordu.

Eddie Brock'un muhabirlik kariyeri, Venom ile olan bu beklenmedik birliktelik sayesinde çok farklı bir yön aldı. İkisi, birlikte çalışarak düşmanlarına karşı koymak ve adaleti sağlamak için güçlerini birleştirdi. Venom, Eddie'nin hayatını tamamen değiştirdi ve ona daha büyük bir amacın peşinden koşma fırsatı verdi. Bu ikilinin maceraları, Venom'un anti-kahraman hikayesini eğlenceli bir şekilde sunuyordu.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Venom

  Yayın Tarihi:

  05 Ekim 2018

  Senaryo:

  Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Kelly Marcel, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Todd McFarlane, David Michelinie

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');