Yanimdaki Ev: Hayatimin En Kötü Günü 2 (The House Next Door: Meet the Blacks 2) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 1 Yorum 2,404 Görüntülenme

Yanimdaki Ev: Hayatimin En Kötü Günü 2 (The House Next Door: Meet the Blacks 2) izle

Yanimdaki Ev: Hayatimin En Kötü Günü 2 izle ya da The House Next Door: Meet the Blacks 2 izle 2022 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Carl Black, Terör Gecesi deneyimlerini not eder ve yayınlanmış bir yazar olur. Carl, kitabının kendi kendini motive etme nedenleriyle anında en çok satan olduğunu düşünmeyi seviyor ve beğenilen bir yazar. Sadece gerçek çelişkilidir. Ailesini maddi olarak desteklemek için, Carl bir devam filmi yazmak için mücadele ediyor, ancak başta meraklı ailesi olmak üzere sayısız nedenden dolayı konsantrasyonu azalmaya devam ediyor. Carl'ın kuzeni, nudnik Cronut, ona yan eve taşınan tuhaf insanlar hakkında bilgi verir. Hatta evin girişine park edilmiş bir Tabut arabasını bile görüyor. Carl'ın merakını yakalar ve odağını sallar. Ertesi gün, Cronut, Carl'ı yeni komşuların evlerinin içinde ceset sakladığına ve araştırmaları gerektiğine ikna eder. Cronut'un dürtüsüne yenik düşen iki kardeş, komşularının kapısını çalar.

Dr. Mamuwalde'nin uşağı Monty onlara katılır ve evde ceset olmadığına dair güvence verir. Carl, kızı Allie'nin arabasının komşunun evinin önüne park ettiğini fark ettiğinde, Cronut'un yeni komşular hakkındaki spekülatif varsayımlarını görmezden gelir. Carl ve Cronut eve sızar ve Dr. Mamuwalde ile tanışır. İlk izlenim üzerine Carl, yeni komşusunun bir pezevenk olduğu sonucuna varır, ancak Mamuwalde göründüğünden daha esrarengizdir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

1xbet

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The House Next Door: Meet the Blacks 2

  Yayın Tarihi:

  11 Haziran 2021

  Senaryo:

  Corey Harrell, Deon Taylor

  Yorumlar (1)

  window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-5GPQELQMFH');